żyto konsumpcyjne, jęczmień browarny, owies konsumpcyjny. cena (zł/t), cena (zł/t), cena (zł/t), cena (zł/t). dodatkowe informacje, dodatkowe informacje. 1 DRÓB, cena tuszki hurt: 6,,40 zł/kg, średnia: 6,67 zł/kg (na podstawie informacji z 12 ubojni). MATIF: pszenica GRU , 2 Prowadzimy całoroczny skup pszenicy i żyta. Ocenę jakościową wykonujemy we CENA. Pszenica konsumpcyjna. zł/t. Gluten min. 27% Gęstość ziarna min. 75g/hl. 3 Najświeższe zestawienia cen zbóż na rynkach rolnych. Pszenica, żyto, kukurydza i inne. Szczegółowe informacje rynkowe dla rolników. 4 MATIF: pszenica GRU ,25 (+1,71%), kukurydza LIS ,25 (+0,25%), rzepak LIS ,50 (+2,53%) SPRZEDAM 6 BYKÓW, mięsny, kg, zachodniopomorskie, goleniowski, , tel.: SPRZEDAM 20 JAŁÓWEK, mięsny, kg, mazowieckie, sierpecki, , tel.: 5 Aktualna cena Żyto paszowe: zł: Ostatnia zmiana ceny [%]: Początek okresu: Koniec okresu: Zmiana ceny od początku okresu: Średnia cena Żyto paszowe: zł. 6 IInterchemall Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. mazowieckie , Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa Elewator Jabłowo Spółka z o.o. pomorskie , TRANSROL Leszno: wielkopolskie , ZIARN-POL Sp. z o.o. Elewator Górki: woj. pomorskie , Agrito Monika Świtała: woj. wielkopolskie , Średnia cena w punktach skupu. 7 Cena żyta w ofertach internetowych. W ofertach giełd internetowych cena żyta paszowego, w sprzedaży waha się w granicach – zł za tonę. Natomiast cena sprzedaży żyta konsumpcyjnego mieści się w podobnych granicach. Ponadto po – zł za tonę oferowano żyto ekologiczne z certyfikatem. 8 INTERCHEMALL ZESPÓŁ MŁYNÓW JELONKI Sp. z o.o. zajmuje się: skupem pszenicy oraz żyta, - produkcją i sprzedażą: * mąki, * otrąb, * kasz, * ziarna żytniego krojonego oraz płatkowanego. Produkty oferowane w workach oraz luzem. 9 Liczba opadania min. s. Wyrównanie ziarna min. 75%. Żyto. konsumpcyjne. zł/t. Gęstość ziarna ming/hl. Zanieczyszczenia użyteczne do 6%. Zanieczyszczenia nieużyteczne do 2%. Wilgotność 14,5%. Młyn jelonki ceny zbóż 10 Agrolok cena pszenicy 12